Księgowa / Księgowy
Oferta pracy7 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 52276
Kategoria:Księgowość
Lokalizacja:Polska » mazowieckie » (pokaż na mapie)
Opis:

Biuro rachunkowe poszukuje pracownika na stanowisko księgowego.

Główne obowiązki:

- Prowadzenie pełnej księgowości

- Nadzór nad księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy

- Przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych

- Zapewnienie poprawności danych w programie finansowo - księgowym

- Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i procedur

- Przygotowywanie raportów i analiz

- Archiwizacja dokumentów

Oczekiwania:

- Wykształcenie kierunkowe

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości, prawa pracy

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (programów księgowych)

- Bardzo dobra organizacja pracy

- Dokładność

- Odpowiedzialność

- Terminowość

Oferujemy:

- samodzielne stanowisko

- stabilne zatrudnienie

- przyjazna atmosfera

- atrakcyjne wynagrodzenie

- rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- pakiet medyczny

- pakiet sportowy

Zapraszamy do przesyłania swojego CV wraz z klauzulą o danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia link do strony poniżej roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. Poz. 922).

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!