Recepcjonistka/Recepcjonista
Oferta pracy3 200.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Bez doświadczenia
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 52147
Kategoria:Administracja biurowa
Lokalizacja:Polska » mazowieckie » (pokaż na mapie)
Opis:

Hotel w centrum Warszawy poszukuje osób na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista.

Podstawowe obowiązki:

- dbanie o wysoką jakość usług

- meldowanie gości w hotelu

- prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej

- zarządzanie portalami rezerwacyjnymi

Oczekiwania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- znajomość innego języka jako atut

- doświadczenie mile widziane (ale nie wymagane)

- wykształcenie min. średnie

- uśmiech

- pozytywne nastawienie

- znajomość obsługi portali rezerwacyjnych (mile widziana)

- dyspozycyjność (gotowość do pracy na zmiany)

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- młody zespół pracowników

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (premie)

- rozwój i możliwość awansu

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych tj. Dz. U. Z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!