Asystent/ka Zarządu
Oferta pracy4 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 52041
Kategoria:Administracja biurowa
Lokalizacja:Polska » małopolskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Poszukiwany pracownik na stanowisko Asystent/ka w firmie działającej w branży nieruchomości

Twoje przys zł. obowiązki to:

- bieżące wsparcie Zarządu i pozostałych działów

- obsługa administracyjno - biurowa

- prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu

- koordynacja obiegu dokumentów w firmie

- prowadzenie korespondencji (także w języku angielskim)

- przygotowywanie prezentacji i raportów na potrzeby Zarządu

- organizacja spotkań i podróży służbowych

- rozliczanie delegacji

- kontakt z klientami (również zagranicznymi)

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

- prawo jazdy kat. B

- bardzo dobra organizacja czasu pracy

- uczciwość, zaangażowanie i samodzielność

- wysoka kultura osobista

- pozytywne nastawienie do klienta i współpracowników

Co zyskujesz:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

- pracę w ambitnym i pozytywnym zespole

- możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych

- atrakcyjny pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie CV z załączoną klauzulą:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) "

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!