Operator Wysokiego Składowania
Oferta pracy1.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 49391
Kategoria:Produkcja i przetwórstwo
Lokalizacja:Polska » mazowieckie » (pokaż na mapie)
Opis:

Aktualnie Greenyard Logistics prowadzi rekrutację na stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Żabia Wola

Oferujemy:

NOWE i atrakcyjne wynagrodzenie z premią

zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę

kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, bilety do kina

owocowe piątki

ciepłe napoje w trakcie pracy

elastyczny grafik (dostosowany do potrzeb kandydata)

Zakres obowiązków:

przenoszenie/podnoszenie towaru

układanie palet z produktami na rampach za pomocą wózka widłowego

wysokie oraz niskie składowanie produktów

dbanie o porządek na swoim stanowisku

Wymagania:

uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT mile widziane)

aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne lub chęć do ich wyrobienia

chęć do pracy oraz dyspozycyjność

Tagi:, , , , , , , , ,

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!