Pracownik produkcji Zwrot za dojazd 200 euro za granicą
Oferta pracy7 000.00 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Bez doświadczenia
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 222186
Kategoria:Produkcja i przetwórstwo
Lokalizacja:Polska » dolnośląskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Pracownik produkcji Zwrot za dojazd 200 euro netto Niemcy

Proszę o kontakt

Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec w wysokości 200 euro netto po przepracowaniu 3 miesięcy!

Pracownik produkcji (k/m)

Miejsce pracy: Haren (Ems)/Wietze

Zakres obowiązków:

• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

• Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. Kurczak w przyprawach z warzywami

• Odważanie produktów

Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h – zarobki oraz dodatki i premie według taryfy płac iGZ

• Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)

• Przyjazny system zaliczek

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

• Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

• Zakładowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

• Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26€), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.

• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2 - osobowe)

• Tanie obiady w stołówce zakładowej

• Bezpłatną odzież roboczą

• Wsparcie polskiego koordynatora

• Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole

• Wytrzymałość fizyczna

• Gotowość do pracy dwuzmianowej

• Mile widziany własny samochód

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Biuro Opole

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!