Monter rusztowań okrętowych z norweskimi uprawnieniami
Oferta pracy10.00 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 213925
Kategoria:Produkcja i przetwórstwo
Lokalizacja:Polska » pomorskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Firma Rem - Pol Resources rekrutuje pracowników stoczniowych do pracy na terenie Norwegii (stocznie: Ulstein Verft AS, Kleven Verft AS, Myklebust Verft AS)

W celu stałego uzupełniania zewnętrznej rezerwy kadrowej przyjmujemy oferty kandydatów na stanowisko:

MONTER RUSZTOWAŃ z norweskimi uprawnieniami - PRACA W NORWEGII

nr ref. MR/19

Miejsce pracy: Norwegia, miejscowości Gursken, Ulstein.

Opis stanowiska:

* budowa rusztowań na statku;

* prace porządkowe.

Wymagania:

+ minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie na danym stanowisku w przemyśle okrętowym (mile widziane doświadczenie w Norwegii);

+ NIEZBĘDNE norweskie uprawnienia: paragraf 17-4/46C

Mile widziana

+ GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ w razie uruchomienia projektu.

Oferujemy:

+ norweska umowa o pracę;

+ zatrudnienie w systemie rotacyjnym (4 tygodnie w pracy, 2 tygodnie wolnego);

+ norma czasu pracy: 54 tygodniowo;

+ stawka od 170 nok adekwatnie do umiejętności;

+ Feriepenger 10,2%;

+ składki społeczne, emerytalne oraz podatek odprowadzany w Norwegii przez pracodawcę;

+ bezpłatne zakwaterowanie

+ opieka polskiego Area Managera w Norwegii;

+ pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;

+ ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia;

+ możliwość dodatkowego ubezpieczenia;

- wyżywienie oraz transport z/do Norwegii po stronie pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV (w edytowalnym formacie) do biura w Gdyni:

rekrutacjagdynia[at]rempolresources. Com

ul. Kartuska 14a/6,81 - 002 Gdynia

tel.

Lub do siedziby firmy w Szczecinie:

rekrutacjaszczecin[at]rempolresources. Com

ul. Sławomira 4/5, 71-606 Szczecin

tel. Lub

W CV prosimy dopisać klauzulę: " Oświadczam, iż zapoznałem się z informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych przez link do strony poniżej Sebastian Moltu sp. K. Z siedzibą w Szczecinie, zawartą ma stronie link do strony poniżej i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych we wskazanym tam zakresie. "

Proszę podać nr ref. Ogłoszenia w temacie maila.

Polub nas na Facebooku:

link do strony poniżej

#pracawstoczni #pracawnorwegii

Link:http://rempolresources.com

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!