Spawacz mig/mag - Kraj Loary, Francja
Oferta pracy1.00 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 206511
Kategoria:Produkcja i przetwórstwo
Lokalizacja:Polska » wielkopolskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Firma Praca dla Ciebie dla agencji zatrudnienia EuropaJOB posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osoby na stanowisko:

Spawacz MIG - MAG

Miejsce pracy: Francja – okolice Nantes/Laval, region: Kraj Loary

Opis stanowiska:

- praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze, koparki, wózki widłowe

- prace ślusarskie, montaż na podstawie rysunku technicznego

- spawanie elementów metodami MIG - MAG

Wymagania:

- 2-3 - letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MIG/MAG

- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji

- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego

- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich

- mile widziana możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- atrakcyjną stawkę godzinową + dodatki (bonus z tytułu końca kontraktu, ekwiwalent urlopowy, amortyzacja za własny samochód + zwrot za paliwo i dodatkowy dodatek w zależności od zakładu)

- zwrot kosztów za przejazd Polska – Francja, Francja – Polska

- zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (duża liczba nadgodzin – praca do 48h tydzień)

Link:http://pracadlaciebie.com.pl

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!