Zastępca Managera Hotelu
Oferta pracy5 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 201465
Kategoria:Marketing, PR, reklama
Lokalizacja:Polska » mazowieckie » (pokaż na mapie)
Opis:

Aktualnie poszukujemy do naszego hotelu osób na stanowisko:

ZASTĘPCA MANAGERA

Wymagania:

* wykształcenie wyższe

* doświadczenie w branży hotelowej - warunek konieczny

* umiejętność zarządzania personelem

* bardzo dobra organizacja pracy

* wysoka kultura osobista

* umiejętności sprzedażowe

* bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

* działania marketingowo - sprzedażowe w hotelu

* dbanie o relacje biznesowe z dotychczasowymi klientami

* pozyskiwanie nowych klientów

* zarządzanie personelem

* dbałość o wysoki standard obsługi w hotelu

Oferujemy:

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

* elastyczne godziny pracy

* atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie

* ubezpieczenie grupowe

* pakiet sportowy

* możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV i dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) ".

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!