Pracownik hali
Oferta pracy2 500.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Bez doświadczenia
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 201399
Kategoria:Sprzedaż, obsługa klienta
Lokalizacja:Polska » małopolskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Zatrudnimy osobę do działu spożywczego na stanowisko Pracownik hali.

Obowiązki:

- wykładanie towaru

- dbanie o świeżość wystawionego asortymentu

- obsługa klienta i doradzanie

- dbałość o poprawne oznaczenie produktów i uzupełnianie braków

Wymagania:

- dyspozycyjność (praca zmianowa)

- chęć do pracy

- zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

- książeczka sanepidu

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie i umowę o pracę

- szkolenia i kursy umożliwiające rozwój zawodowy

- atrakcyjny pakiet socjalny

- zniżki dla pracowników

Prosimy o przesłanie CV i dopisanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia link do strony poniżej roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. Poz. 922).

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!