Asystentka stomatologiczna
Oferta pracy3 700.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 201165
Kategoria:Pozostałe oferty
Lokalizacja:Polska » mazowieckie » (pokaż na mapie)
Opis:

Gabinet stomatologiczny zatrudni Panią na stanowisko asystentki stomatologicznej.

Zakres obowiązków:

* przygotowanie gabinetu do zabiegu

* asystowanie przy zabiegach

* dezynfekcja i sterylizacja narzędzi/sprzętu

* dbanie o czystość i porządek

* odkażanie i konserwowanie urządzeń stomatologicznych

* zamawianie materiałów dentystycznych

Oczekiwania:

* wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki

* wysoka kultura osobista

* zaangażowanie

* sumienność

* dyspozycyjność

* umiejętność profesjonalnej obsługi pacjenta

* doświadczenie w branży stomatologicznej mile widziane

Oferujemy:

* pracę na pełny etat

* elastyczny grafik

* pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze

* rozwój i podnoszenie swoich kompetencji

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV i załączenie:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) ".

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!