Sekretarka w szkole policealnej
Oferta pracy2 500.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 201061
Kategoria:Administracja biurowa
Lokalizacja:Polska » dolnośląskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Szkoła policealna zatrudni do swojego biura Sekretarkę.

Główne obowiązki:

- prowadzenie sekretariatu

- prace typowo administracyjne

- ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

- udzielanie wszelkich informacji telefonicznie, e-mailowo i osobiście w biurze

- prowadzenie kalendarza

- przygotowanie dokumentów dla księgowości

- wsparcie działu marketingu

- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego

- dobrej obsługi komputera (pakiet MS Office)

- zaangażowania

- wysokiej kultury osobistej

- umiejętności rozwiązywania problemów

- bardzo dobrej organizacji pracy

- punktualności

- przyjaznego nastawienia do ludzi

- elastyczności

Oferujemy:

- pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie wzrastające wraz ze stażem pracy

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

- przyjazny zespół współpracowników

- karta Multisport

Prosimy o przesłanie CV zawierających zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami.

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (t. J. Dz. U. Z 2016 r., poz. 922) ".

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!