Pomoc Biurowa
Oferta pracy2 400.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Bez doświadczenia
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 200365
Kategoria:Administracja biurowa
Lokalizacja:Polska » małopolskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Firma z branży meblarskiej poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Pomoc Biurowa.

Obowiązki:

- wsparcie pracowników zespołu i przełożonych w bieżących obowiązkach

- typowe czynności administracyjno - biurowe

- kontakt z dostawcami, wsparcie w realizacji zamówień

- wprowadzanie danych do systemu

- archiwizacja dokumentacji firmowej

- obsługa urządzeń biurowych

- przyjmowanie i obsługa gości

- dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale niekonieczne

- dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych

- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

- bardzo dobra organizacja pracy

- komunikatywność

- wysoka kultura osobista

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- niezbędne narzędzia do pracy

- pracę na umowę o pracę

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- kartę Multisport

Prosimy o wysyłanie CV z załączoną klauzulą:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (t. J. Dz. U. Z 2016 r., poz. 922) ".

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!