Młodszy księgowy z językiem włoskim
Oferta pracy4 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 200118
Kategoria:Księgowość
Lokalizacja:Polska » małopolskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Poszukiwany kandydat/kandydatka do wsparcia włoskojęzycznego zespołu księgowego w Dziale Zobowiązań (Accounts Payable).

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- bardzo dobra znajomość języka włoskiego

- dobra znajomość języka angielskiego

- doświadczenie w pracy biurowej mile widziane

- dokładność

- skrupulatność

- umiejętności analityczne

- dobra obsługa pakietu MS Office (szczególnie Excel)

- umiejętność pracy samodzielnie jak i z zespołem

Główne obowiązki:

- wsparcie włoskojęzycznego zespołu księgowego

- codzienny kontakt z językiem włoskim poprzez prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej

- praca głównie w programie SAP, ale również innych pomocniczych

- pomoc w przygotowywaniu raportów kontrolnych

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- kompleksowe szkolenie wdrażające na stanowisko pracy

- liczne szkolenia rozwojowe z umiejętności miękkich

- dofinansowanie nauki języków

- możliwość rozwoju w branży księgowo - finansowej i późniejszego awansu

- szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport itd.)

- świeże owoce 2 razy w tygodniu

- imprezy integracyjne

- przyjazna atmosfera

Prosimy o przesyłanie CV z załączoną klauzulą:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) ".

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!