Doradca klienta w Banku / oddział we Wrocławiu
Oferta pracy5 500.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 200022
Kategoria:Sprzedaż, obsługa klienta
Lokalizacja:Polska » dolnośląskie » (pokaż na mapie)
Opis:

W związku z dynamicznym rozwojem banku poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Bankowego w zakresie aktywnej sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej oferowanych produktów: Kont Osobistych, Produktów Kredytowych, Ubezpieczeń.

Oczekiwania:

* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum rok)

* doświadczenie w pozyskiwaniu klientów

* skuteczność w działaniu

* gotowość do pracy w oparciu o cele sprzedażowe

* umiejętności komunikacyjne

* umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami

* pozytywnego nastawienie

* otwartość na wiedzę i szkolenia

* zaangażowanie

* umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

* aktywna sprzedaż oferowanych produktów bankowych

* pozyskiwanie Klientów

* budowanie długotrwałych relacji z Klientami

* realizacja wyznaczonych zadań i celów

* dbałość o standardy obsługi klienta

* kształtowanie pozytywnego wizerunku placówki

Oferujemy:

* stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

* pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17:00

* miesięczne wynagrodzenie zasadnicze + premię miesięczną za realizację celów sprzedażowych

* premię kwartalną za realizację planów

* szeroki pakiet ubezpieczenia grupowego

* wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych

* konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami

* pracę w przyjaznym i energicznym zespole

* wyjazdy integracyjne

Wynagrodzenie oscyluje w granicach 3500-5500 zł/miesięcznie.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aplikacji wraz z załączoną klauzulą.

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Tagi:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!