Asystentka Księgowa
Oferta pracy4 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 200018
Kategoria:Księgowość
Lokalizacja:Polska » zachodniopomorskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Firma z branży odzieżowej poszukuje kobiety na stanowisko Asystentka Księgowa.

Zadania:

- księgowanie faktur sprzedażowych, zakupowych, dokumentów kasowych, magazynowych i bankowych

- sprawdzanie rejestru sprzedaży VAT

- księgowanie kosztów międzyokresowych

- archiwizacja dokumentacji księgowej

- inne bieżące zadania w dziale księgowości

Wymagania:

- doświadczenie w obszarze księgowości (minimum 2 lata)

- znajomość programu Subiekt lub IFS

- dokładność

- staranność

- terminowość

- odpowiedzialność

- zaangażowanie

- Komunikatywność

Oferujemy:

- umowę o pracę

- przyjazną atmosferę pracy

- szeroki pakiet socjalny

- możliwość rozwoju zawodowego (liczne szkolenia)

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!