Specjalista w Dziale Administratorów Sieci Telekomunikacyjnej
Oferta pracy6 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 200001
Kategoria:Telekomunikacja
Lokalizacja:Polska » mazowieckie » (pokaż na mapie)
Opis:

Poszukiwany kandydat na stanowisko Specjalisty w Dziale Administratorów Sieci Telekomunikacyjnej.

Obowiązki:

- projektowanie rozwiązań teleinformatycznych dla klientów

- sprawdzanie warunków technicznych świadczenia usług

- współpraca z dostawcami i podwykonawcami w zakresie wyceny elementów rozwiązań (łącza telekomunikacyjne, sprzęt, usługi) oraz w procesie realizacji

- konfiguracja urządzeń sieciowych i uruchamianie usług telekomunikacyjnych

- lokalne wsparcie w usuwaniu awarii

- lokalne wsparcie w rozbudowie sieci telekomunikacyjnej w regionie

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

ciekawą i odpowiedzialną pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dostęp do najnowszych technologii

- miłą atmosferę

- bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)

- rozwój zawodowy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu telekomunikacji, teleinformatyki, informatyki)

- doświadczenie w wdrażaniu rozwiązań teleinformatycznych

- znajomość technologii, urządzeń używanych w sieciach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych (routing, switching, VOIP)

- praktyczna znajomość urządzeń sieciowych

- gotowość do podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z klauzulą:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) "

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!