Lokalizacja: Kraków

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Specjalista do spraw marketingu
Specjalista do spraw marketingu2 400.00 PLN

Poszukujemy studenta lub absolwenta, który chce zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w pracy w dziale marketingu. Twoje przyszłe zadania to: ... czytaj dalej »

Pani Pokojowa w Hotelu
Pani Pokojowa w Hotelu2 300.00 PLN

Trzygwiazdkowy hotel w Krakowie zatrudni Pokojową. Obowiązki: - dbanie o utrzymanie czystości w pokojach hotelowych i części ogólnodostępnej... czytaj dalej »

Sekretarz / Sekretarka
Sekretarz / Sekretarka3 200.00 PLN

Firma z branży informatycznej poszukuje kandydatów/ kandydatki na stanowisko Sekretarz/ Sekretarka. Obowiązki: - obsługa sekretariatu (dban... czytaj dalej »

Doradca klienta zagranicznego
Doradca klienta zagranicznego2 700.00 PLN

Firma z branży turystycznej (turystyka przyjazdowa) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Doradcy klienta zagranicznego - Customer Ser... czytaj dalej »

Doradca klienta w Banku / oddział w Krakowie
Doradca klienta w Banku / oddział w Krakowie5 500.00 PLN

W związku z dynamicznym rozwojem banku poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Bankowego w zakresie aktywnej sprzedaży oraz obsługi posprzed... czytaj dalej »

Barman / Barmanka
Barman / Barmanka2 500.00 PLN

Klub muzyczny w centrum Krakowa poszukuje Barmana / Barmanki. WYMAGANIA: - dyspozycyjność - pozytywna energia - chęć do pracy - umiejętność... czytaj dalej »

Magazynier - dostawca
Magazynier - dostawca4 500.00 PLN

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier - dostawca. Obowiązki: - przyjmowanie i wydawanie towaru n... czytaj dalej »

Roznoszenie ulotek Kraków
Roznoszenie ulotek Kraków15.00 PLN

Szkoła językowa zatrudni uczciwe i odpowiedzialne osoby do roznoszenia ulotek na głównych ulicach Krakowa. Mile widziani uczniowie/studenci ... czytaj dalej »

Młodszy Specjalista ds. administracji personalnej
Młodszy Specjalista ds. administracji personalnej3 300.00 PLN

Międzynarodowa firma poszukuje kandydatów na stanowisko młodszego specjalisty ds. administracji personalnej. Główne zadania: wsparcie całego... czytaj dalej »

Ankieter - bez doświadczenia!
Ankieter - bez doświadczenia!25.00 PLN

Firma z branży turystycznej poszukuje osób, które chciałyby podjąć pracę w charakterze Ankietera! Do Twoich zadań będzie należało przeprowa... czytaj dalej »