Praca sezonowa, dorywcza

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Pakowanie zamówień
Pakowanie zamówień14.00 PLN

Sklep internetowy poszukuje uczniów/studentów do 26 roku życia do pracy w magazynie polegającej na kompletowaniu i pakowaniu zamówień. Prac... czytaj dalej »

Praca od zaraz
Praca od zaraz5 000.00 PLN

Agencja pośrednictwa pracy Honest Jobs spółka z o.o. (nr cert.20049) dla swojego klienta poszukuje osób zmotywowanych do pracy na produkcji.... czytaj dalej »

Pakowanie Kosmetyków i Chemii do Wysyłki. Prosta Praca!
Pakowanie Kosmetyków i Chemii do Wysyłki. Prosta Praca!16.00 PLN

Chcesz pracować w zgranym zespole? Masz już dosyć pracy w weekendy i wychodzenia z niej późnym wieczorem? Chcesz znaleźć w końcu stałe zatru... czytaj dalej »

Tancerki klubowe
Tancerki klubowe30 000.00 PLN

Bardzo dobrze płatna praca + egzotyczne wakacje! Najbardziej prestiżowe kluby w mieście czekają być może na Ciebie. Szukamy atrakcyjnych TAN... czytaj dalej »

Atrakcyjne hostessy poszukiwane
Atrakcyjne hostessy poszukiwane15 000.00 PLN

Zadania: - promowanie alkoholi premium - rozmowa z klientami w języku angielskim - reprezentacja firmy na eventach tematycznych w klubie Wym... czytaj dalej »

Chcesz pracować jako kelnerka ale nie masz doświadczenia? Aplikuj!
Chcesz pracować jako kelnerka ale nie masz doświadczenia? Aplikuj!12 000.00 PLN

Renomowany klub w Bratysławie poszukuje pracowników na stanowisko kelnerki. Wymagania: - ukończone 18 lat - zdolność do pracy w pełnym wymia... czytaj dalej »

Praca na promocji
Praca na promocji10 000.00 PLN

Jeśli potrzebujesz szybko i dobrze zarobić, poszukujesz pracy stałej lub tylko na wakacje to dobrze trafiłaś! W Bratysławie sezon w pełni! D... czytaj dalej »