Praca sezonowa, dorywcza

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Tancerki klubowe
Tancerki klubowe30 000.00 PLN

Bardzo dobrze płatna praca + egzotyczne wakacje! Najbardziej prestiżowe kluby w mieście czekają być może na Ciebie. Szukamy atrakcyjnych TAN... czytaj dalej »

Atrakcyjne hostessy poszukiwane
Atrakcyjne hostessy poszukiwane15 000.00 PLN

Zadania: - promowanie alkoholi premium - rozmowa z klientami w języku angielskim - reprezentacja firmy na eventach tematycznych w klubie Wym... czytaj dalej »

Chcesz pracować jako kelnerka ale nie masz doświadczenia? Aplikuj!
Chcesz pracować jako kelnerka ale nie masz doświadczenia? Aplikuj!12 000.00 PLN

Renomowany klub w Bratysławie poszukuje pracowników na stanowisko kelnerki. Wymagania: - ukończone 18 lat - zdolność do pracy w pełnym wymia... czytaj dalej »

Praca na promocji
Praca na promocji10 000.00 PLN

Jeśli potrzebujesz szybko i dobrze zarobić, poszukujesz pracy stałej lub tylko na wakacje to dobrze trafiłaś! W Bratysławie sezon w pełni! D... czytaj dalej »

Specjalista ds. Sprzedaży Porcelany! OD zaraz!
Specjalista ds. Sprzedaży Porcelany! OD zaraz!15.00 PLN

Szukasz pracy na ostatnie miesiące wakacji, lub chcesz znaleźć pracę dorywczą na okres roku akademickiego? Zależy Ci na wolnych weekendach, ... czytaj dalej »

Pakowanie zamówień
Pakowanie zamówień14.00 PLN

Sklep internetowy poszukuje uczniów/studentów do 26 roku życia do pracy w magazynie polegającej na kompletowaniu i pakowaniu zamówień. Prac... czytaj dalej »

Praca w Holandii od zaraz
Praca w Holandii od zaraz7 000.00 PLN

Agencja pośrednictwa pracy Honest Jobs sp. z o.o. (nr 20049) dla swojego klienta poszukuje osób do pracy na produkcji. Praca w Holandii przy... czytaj dalej »

Praca od zaraz
Praca od zaraz5 000.00 PLN

Agencja pośrednictwa pracy Honest Jobs spółka z o.o. (nr cert.20049) dla swojego klienta poszukuje osób zmotywowanych do pracy na produkcji.... czytaj dalej »