Pozostałe oferty

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Firma poszukuje kuriera
Firma poszukuje kuriera3 500.00 PLN

Poszukiwana osoba do pracy w firmie kurierskiej - praca polega na doręczaniu i odbieraniu paczek od klientów. Wymagania: - doświadczenie w p... czytaj dalej »

Młodszy Grafik ze znajomością programu Indesign praca zdalna dla oso
Młodszy Grafik ze znajomością programu Indesign praca zdalna dla oso4 000.00 PLN

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych WWW.OBPON.PL Jeśli potrafisz pochwalić się dobrą znajomością programu graficznego Indes... czytaj dalej »

Instruktor tańca
Instruktor tańca60.00 PLN

Szkoła tańca poszukuje instruktorów/instruktorek do prowadzenia zajęć i warsztatów w klubie oraz placówkach szkolnych. Oferujemy: - stawkę g... czytaj dalej »

Florysta/ florystka
Florysta/ florystka2 700.00 PLN

Kwiaciarnia zatrudni florystę/florystkę z doświadczeniem. Wymagania: - wcześniejsze doświadczenie w pracy w kwiaciarni - wyczucie estetyczne... czytaj dalej »

Tanie Porady Prawne Online,
Tanie Porady Prawne Online,10.00 PLN

Szybka porada online DO 24H Możesz to zrobić teraz, z dowolnego miejsca i zwrotnie otrzymasz profesjonalną poradę prawną PORADY PRAWNE W PRZ... czytaj dalej »

Pracownik Magazynowy stacjonarna Mory gmina Ożarów
Pracownik Magazynowy stacjonarna Mory gmina Ożarów3 500.00 PLN

Łamiemy stereotypy o pracy na magazynie- wcale nie musi być ciężka. Jeśli szukasz spokojnego zajęcia i nie przeszkadza Ci praca w trybie zmi... czytaj dalej »

Pakowanie/ Metkowanie Odzieży
Pakowanie/ Metkowanie Odzieży16.00 PLN

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier/ka Lokalizacja: Olsztynek (Koło Ostródy/ Olsztynka) Czym będziesz się zajmował na tym stan... czytaj dalej »

Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta3 500.00 PLN

Centrum Rehabilitacji przyjmie osobę na stanowisko fizjoterapeuty. Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe (mgr fizjoterapii lub rehabi... czytaj dalej »

Pracownik Magazynowy, praca stacjonarna w miejscowości Żerniki k/Pozn
Pracownik Magazynowy, praca stacjonarna w miejscowości Żerniki k/Pozn0.31 PLN

Łamiemy stereotypy o pracy na magazynie- wcale nie musi być ciężka. Jeśli szukasz spokojnego zajęcia i nie przeszkadza Ci praca w trybie zmi... czytaj dalej »

Operator wózka widłowego z doświadczeniem OD ZARAZ!!
Operator wózka widłowego z doświadczeniem OD ZARAZ!!18.00 PLN

Szukasz stabilnej pracy, w której twój wkład w wykonywane obowiązki i zaangażowanie są dodatkowo premiowane? Pracy w dużej firmie o ugruntow... czytaj dalej »