Pozostałe oferty

Zakres publikacji:
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Praktykant  w dziale funduszy unijnych
Praktykant w dziale funduszy unijnych 1 300.00 PLN

Poszukujemy osoby zainteresowanej tematem dotacji UE i odbyciem płatnej praktyki w naszym dziale. Najchętniej studenci ostatnich lat studió... czytaj dalej »

Roznoszenie ulotek Wrocław
Roznoszenie ulotek Wrocław 15.00 PLN

Szkoła językowa zatrudni uczciwe i odpowiedzialne osoby do roznoszenia ulotek na głównych ulicach Wrocławia. Mile widziani uczniowie/studen... czytaj dalej »

Roznoszenie ulotek Kraków
Roznoszenie ulotek Kraków 15.00 PLN

Szkoła językowa zatrudni uczciwe i odpowiedzialne osoby do roznoszenia ulotek na głównych ulicach Krakowa. Mile widziani uczniowie/studenci... czytaj dalej »

Ankieter - bez doświadczenia!
Ankieter - bez doświadczenia! 25.00 PLN

Firma z branży turystycznej poszukuje osób, które chciałyby podjąć pracę w charakterze Ankietera! Do Twoich zadań będzie należało przeprowa... czytaj dalej »

Praca dla każdego  od 12,70zł/h netto
Praca dla każdego od 12,70zł/h netto 2 500.00 PLN

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: KONSULTANT TELEFONICZNY - oferta niesprzedażowa! Zakres obowią... czytaj dalej »

Hostessa Kraków
Hostessa Kraków 22.00 PLN

Poszukujemy kandydatek na hostessy! Jeśli masz miłą aparycję, jesteś przebojowa, dyspozycyjna i łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi to prześ... czytaj dalej »

Opiekun/ka osób starszych
Opiekun/ka osób starszych 1.00 PLN

Firma MJB COMPANY poszukuje chętnych kandydatów na stanowisko " Opiekun osób starszych" do pracy w Niemczech. Opiekunom oferujemy: ... czytaj dalej »

Aplikowanie cv platformy wiertnicze oil&gas
Aplikowanie cv platformy wiertnicze oil&gas 10.00 PLN

Poszukiwani kandydaci na platformy wiertnicze - Anglia, Norwegia, Holandia, oraz inne kraje Europy i pozaeuropejskie., Rózne zawody, równiez... czytaj dalej »