Pozostałe oferty

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Kierownik Apteki Kędzierzyn Koźle
Kierownik Apteki Kędzierzyn Koźle5 700.00 PLN

Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, 6 dniowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Apteki, Nr ref.: KA/09/19/KKO, Lokal... czytaj dalej »

Roznoszenie ulotek Kraków
Roznoszenie ulotek Kraków15.00 PLN

Szkoła językowa zatrudni uczciwe i odpowiedzialne osoby do roznoszenia ulotek na głównych ulicach Krakowa. Mile widziani uczniowie/studenci ... czytaj dalej »

Roznoszenie ulotek Wrocław
Roznoszenie ulotek Wrocław15.00 PLN

Szkoła językowa zatrudni uczciwe i odpowiedzialne osoby do roznoszenia ulotek na głównych ulicach Wrocławia. Mile widziani uczniowie/studenc... czytaj dalej »

Ankieter - bez doświadczenia!
Ankieter - bez doświadczenia!25.00 PLN

Firma z branży turystycznej poszukuje osób, które chciałyby podjąć pracę w charakterze Ankietera! Do Twoich zadań będzie należało przeprowa... czytaj dalej »

Klub nocny w Katowicach poszukuje
Klub nocny w Katowicach poszukuje1 200 000.00 PLN

Klub nocny w Katowicach zatrudni dziewczyny na stanowisko: hostessa – dotrzymywanie towarzystwa gościom lokalu, prezentacja tańca Pole Dance... czytaj dalej »

Hostessa Kraków
Hostessa Kraków22.00 PLN

Poszukujemy kandydatek na hostessy! Jeśli masz miłą aparycję, jesteś przebojowa, dyspozycyjna i łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi to prześl... czytaj dalej »

Proste prace w domu
Proste prace w domu900.00 PLN

Różne prace w domu na dogodnych warunkach w całym kraju bez ograniczeń co do ilości ich wyboru.Produkty są dostarczane drogą pocztową lub ku... czytaj dalej »

Praca od zaraz jako konsultant do umawiania spotkań!
Praca od zaraz jako konsultant do umawiania spotkań!2 500.00 PLN

Firma outsourcingowa, świadcząca usługi w branży telemarketingu poszukuje zmotywowanej i dynamicznej osoby na stanowisko: Konsultanta do spr... czytaj dalej »

Poszukiwany Barman /Barmanka
Poszukiwany Barman /Barmanka3 500.00 PLN

Klub muzyczny poszukuje uśmiechniętej, komunikatywnej i energicznej osoby na stanowisko barman/barmanka. Dodatkowo nasze oczekiwania względe... czytaj dalej »

Praca dla Magazyniera
Praca dla Magazyniera3 000.00 PLN

Nasz klient jest firmą prosperującą na rynku od ponad 30 lat w branży dystrybucji metali. Oprócz tego oferuje także usługi w zakresie obróbk... czytaj dalej »