Pomoc domowa, opieka

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Opiekunka osoby starszej do Holandii
Opiekunka osoby starszej do Holandii6 000.00 PLN

W związku z rozwojem firmy poszukujemy opiekunów do osób starszych w Holandii oraz Niemczech. Oferujemy wysokie i terminowe zarobki, legalne... czytaj dalej »

Opiekunka osoby starszej do Niemiec lub Holandii
Opiekunka osoby starszej do Niemiec lub Holandii6 000.00 PLN

Poszukujemy kandydatów na stanowisko opiekunów do Niemiec lub Holandii. Oferujemy stałe i terminowe wynagrodzenie na poziomie min 2400 euro ... czytaj dalej »

Opiekunka do dziecka
Opiekunka do dziecka2 000.00 PLN

Poszukiwana opiekunka dla dwuletniej, bardzo spokojnej i grzecznej dziewczynki. Praca 5 dni w tygodniu na pełny etat. Poszukujemy osoby na ... czytaj dalej »

Opiekuna osób starszych w Niemczech
Opiekuna osób starszych w Niemczech6 000.00 PLN

Oferujemy, bezpieczną i sprawdzoną pracę Firma Safer Life – Perfekcyjna Opieka istniejemy na rynku Niemieckim już od 2011 roku. Dzięki temu ... czytaj dalej »

Opiekunki osób starszych w Niemczech
Opiekunki osób starszych w Niemczech6 000.00 PLN

Firma Safer Life – Perfekcyjna Opieka istniejemy na rynku Niemieckim już od 2011 roku. Dzięki temu z każdym rokiem podnosimy jakość firmy, r... czytaj dalej »

Opiekunki do Niemiec
Opiekunki do Niemiec6 000.00 PLN

Oferujemy, bezpieczną i sprawdzoną pracę Firma Safer Life – Perfekcyjna Opieka istniejemy na rynku Niemieckim już od 2011 roku. Dzięki temu ... czytaj dalej »

Opiekunek do Niemiec
Opiekunek do Niemiec6 000.00 PLN

Poszukujemy pań chcących pracować jako opiekunki w Niemczech lub Holandii. Legalna praca na umowę na niemieckich warunkach, ubezpieczenie w ... czytaj dalej »

Opieka do osoby starszej w Holandii
Opieka do osoby starszej w Holandii6 000.00 PLN

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do opieki osób starszych w Holandii ale również w Niemczech. Zapewniamy pokrycie kosztów t... czytaj dalej »

Szukamy niani dla naszej córki
Szukamy niani dla naszej córki1 000.00 PLN

Poszukujemy ciepłej i sympatycznej osoby do opieki nad naszą 2 letnią córką. Córka jest bardzo spokojną i grzeczną dziewczynką. Szukamy odpo... czytaj dalej »

Opiekunka do żłobka
Opiekunka do żłobka2 700.00 PLN

Poszukujemy pogodnej, uśmiechniętej i kochającej dzieci opiekunki do żłobka, która dołączy do naszego zespołu. Wymagania: - wykształcenie ki... czytaj dalej »