Marketing, PR, reklama

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Etat dla osoby mającej kontakty biznesowe.
Etat dla osoby mającej kontakty biznesowe.0.00 PLN

Praca w branży finansowej na umowę. Wykonywana w miejscu zamieszkania, w dowolnym czasie. Podstawa plus prowizja, łączny dochód początkowy w... czytaj dalej »

Czy chcesz zarabiać w swoim domu?
Czy chcesz zarabiać w swoim domu?~ 2 400.00 PLN

Ciekawa i skuteczna praca w sieci, dzięki której każdy może zdobyć niezależność finansową! To jest szansa absolutnie dla każdego, potencjał ... czytaj dalej »

Zastępca Managera Hotelu
Zastępca Managera Hotelu5 000.00 PLN

Aktualnie poszukujemy do naszego hotelu osób na stanowisko: ZASTĘPCA MANAGERA Wymagania: * wykształcenie wyższe * doświadczenie w branży ho... czytaj dalej »

Staż w dziale marketingu
Staż w dziale marketingu1 600.00 PLN

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy 2 osób na płatny 3 miesięczny staż do działu marketingu. Praca w młodym, ambitnym zespole... czytaj dalej »

Praca dla każdego!
Praca dla każdego!12.00 PLN

Firma Telepromo oddział w Częstochowie poszukuje osoby na stanowisko: Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Jesteśmy młodą i dynamiczną sp... czytaj dalej »

Promotorki klubowe w Bratysławie
Promotorki klubowe w Bratysławie6 000.00 PLN

Chcesz szybko zarobić? Komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemu? Jesteś kreatywna, przebojowa i łatwo nawiązujesz kontakty? W... czytaj dalej »

Praca dla osób 50 plus!
Praca dla osób 50 plus!12.00 PLN

Firma Telepromo oddział w Częstochowie poszukuje osoby na stanowisko: Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Jesteśmy młodą i dynamiczną sp... czytaj dalej »

Specjalista Social Media
Specjalista Social Media5 000.00 PLN

Dynamicznie rozwijająca się agencja poszukuje osoby pełnej pasji, lubiącej nowe wyzwania i świetnie odnajdującej się w mediach społecznościo... czytaj dalej »

Specjalista do spraw marketingu
Specjalista do spraw marketingu2 400.00 PLN

Poszukujemy studenta lub absolwenta, który chce zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w pracy w dziale marketingu. Twoje przyszłe zadania to: ... czytaj dalej »

Pracownik ds. marketingu
Pracownik ds. marketingu2 500.00 PLN

Dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego poszukuje Pracownika ds. marketingu. Obowiązki: • planowanie działań marketingowych • obsługa g... czytaj dalej »