Logistyka i dystrybucja

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Asystent Spedytora / Spedytor
Asystent Spedytora / Spedytor5 000.00 PLN

W związku z dynamicznym rozwojem firma zajmująca się kompleksową obsługą logistyczną poszukuje pracowników na stanowisko Asystent Spedytora/... czytaj dalej »

Team leader - Brygadzista
Team leader - Brygadzista4 500.00 PLN

Zatrudnimy Team leadera/ Brygadzistę do koordynowania codziennej pracy w naszym magazynie. Oferujemy: stabilne zatrudnienie umowę o pracę ba... czytaj dalej »

Pomocnik Spedytora
Pomocnik Spedytora5 000.00 PLN

Międzynarodowy operator logistyczny poszukuje pracownika na stanowisko Pomocnika Spedytora - wsparcie dla działu spedycji w codziennej pracy... czytaj dalej »

Operator Wózka Widłowego. Wysokie wynagrodzenie
Operator Wózka Widłowego. Wysokie wynagrodzenie24.00 PLN

Szukamy osób, które z nową energią dołączą do nas na stanowisko: OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO Lokalizacja : Pruszków, ul. 3 Maja 8 Jakie zada... czytaj dalej »

Planista zapasu
Planista zapasu3 000.00 PLN

Poszukujemy do naszego działu dobrze zorganizowanego pracownika na stanowisko Planisty Zapasu. Główne obowiązki: - kontrola zapasów magazyno... czytaj dalej »

Kierowca C+e Anglia kontenery
Kierowca C+e Anglia kontenery175 000.00 PLN

Firma Transportowa KBC LOGISTICS z siedziba w Purfleet zatrudni kierowcow posiadajacych prawo jazdy kat CE do pracy na kontenerach na tereni... czytaj dalej »

Pracownik magazynowy
Pracownik magazynowy2 500.00 PLN

Poszukiwani pracownicy magazynowi, którzy gotowi są do podjęcia pracy fizycznej na zmiany. Praca polega na: -kompletowaniu zamówień -załadun... czytaj dalej »

Pracownik magazynowy - Poznań
Pracownik magazynowy - Poznań2 500.00 PLN

Dla naszego klienta z oddziałem w Poznaniu poszukiwani pracownicy magazynowi, którzy gotowi są do podjęcia pracy fizycznej na zmiany. Praca ... czytaj dalej »