Sprzedaż, obsługa klienta

Zakres:
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy 2 250.00 PLN

Spółdzielnia, Świt, ul. Taśmowa 102 - 677 Warszawa Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji kosmetyków i środków czystości i świadczymy... czytaj dalej »

Specjalista ds. eksportu
Specjalista ds. eksportu 6 000.00 PLN

Chcesz brać czynny udział w budowaniu krajowego rynku eksportowego? Interesujesz się nowościami związanymi z branżą eksportową? Chcesz w e... czytaj dalej »

Kasjer/ sprzedawca Lublin
Kasjer/ sprzedawca Lublin 15.00 PLN

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12 - letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferu... czytaj dalej »

Poszukiwany znawca rynków eksportowych - Broker Eksportu
Poszukiwany znawca rynków eksportowych - Broker Ek... 6 000.00 PLN

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Brokera Eksportu Na czym polega praca Brokera? - wykonywanie b... czytaj dalej »

Kierownik sklepu
Kierownik sklepu 4 800.00 PLN

Zatrudnimy kierownika sklepu odzieżowego od maja. Opis stanowiska: - zarządzanie podległym personelem - monitorowanie i delegowanie pracy ... czytaj dalej »

Doradca klienta w sklepie obuwniczym
Doradca klienta w sklepie obuwniczym 3 000.00 PLN

Sklep obuwniczy poszukuje pracownika na stanowisko: Doradca Klienta/Sprzedawca. Wymagania: - wykształcenie minimum średnie - doświadczenie... czytaj dalej »

Kasjerka / Sprzedawca
Kasjerka / Sprzedawca 2 800.00 PLN

Sklep spożywczy zatrudni miłą i energiczną osobę na stanowisko kasjerki/sprzedawcy. Osoba ta będzie odpowiedzialna za obsługę klientów, obs... czytaj dalej »

Specjalista ds. sprzedaży (język hiszpański)
Specjalista ds. sprzedaży (język hiszpański) 4 500.00 PLN

Do działu eksportu zatrudnimy osobę na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży posługującego się językiem hiszpańskim. Wymagania: - wykształc... czytaj dalej »

Konsultant telefonicznej obsługi klienta
Konsultant telefonicznej obsługi klienta 3 500.00 PLN

Prężnie rozwijająca się firma zatrudni osobę na stanowisko Konsultanta telefonicznej obsługi klienta - nie jest to sprzedaż. Wynagrodzenie ... czytaj dalej »

Pracownik hali
Pracownik hali 2 500.00 PLN

Zatrudnimy osobę do działu spożywczego na stanowisko Pracownik hali. Obowiązki: - wykładanie towaru - dbanie o świeżość wystawionego asor... czytaj dalej »