Sprzedaż, obsługa klienta

Zakres:
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy 2 250.00 PLN

Spółdzielnia, Świt, ul. Taśmowa 102 - 677 Warszawa Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji kosmetyków i środków czystości i świadczymy... czytaj dalej »

Kierownik sklepu
Kierownik sklepu 4 800.00 PLN

Zatrudnimy kierownika sklepu odzieżowego od maja. Opis stanowiska: - zarządzanie podległym personelem - monitorowanie i delegowanie pracy ... czytaj dalej »

Doradca klienta w sklepie obuwniczym
Doradca klienta w sklepie obuwniczym 3 000.00 PLN

Sklep obuwniczy poszukuje pracownika na stanowisko: Doradca Klienta/Sprzedawca. Wymagania: - wykształcenie minimum średnie - doświadczenie... czytaj dalej »

Kasjerka / Sprzedawca
Kasjerka / Sprzedawca 2 800.00 PLN

Sklep spożywczy zatrudni miłą i energiczną osobę na stanowisko kasjerki/sprzedawcy. Osoba ta będzie odpowiedzialna za obsługę klientów, obs... czytaj dalej »

Specjalista ds. sprzedaży (język hiszpański)
Specjalista ds. sprzedaży (język hiszpański) 4 500.00 PLN

Do działu eksportu zatrudnimy osobę na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży posługującego się językiem hiszpańskim. Wymagania: - wykształc... czytaj dalej »

Konsultant telefonicznej obsługi klienta
Konsultant telefonicznej obsługi klienta 3 500.00 PLN

Prężnie rozwijająca się firma zatrudni osobę na stanowisko Konsultanta telefonicznej obsługi klienta - nie jest to sprzedaż. Wynagrodzenie ... czytaj dalej »

Pracownik hali
Pracownik hali 2 500.00 PLN

Zatrudnimy osobę do działu spożywczego na stanowisko Pracownik hali. Obowiązki: - wykładanie towaru - dbanie o świeżość wystawionego asor... czytaj dalej »

Doradca klienta - Salon sukien ślubnych
Doradca klienta - Salon sukien ślubnych 3 500.00 PLN

Renomowany salon sukien ślubnych w centrum Warszawy zatrudni pracownika na stanowisko Doradcy Klienta. Wymagania: - wykształcenie minimum ... czytaj dalej »

Ekspedientka
Ekspedientka 2 500.00 PLN

Zatrudnię ekspedientkę do pracy w sklepie spożywczym (praca zmianowa, również w weekendy). Wymagania: • doświadczenie na stanowisku eksped... czytaj dalej »

Obługa klienta z językiem francuskim
Obługa klienta z językiem francuskim 4 400.00 PLN

Do naszej firmy poszukujemy pracownika biurowego znającego biegle język francuski. Obowiązki to między innymi: - kontakt telefoniczny i ma... czytaj dalej »