Gastronomia, hotelarstwo

Zakres:
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Promy , statki pasazerskie  -aplikowanie cv
Promy , statki pasazerskie -aplikowanie cv 8 000.00 PLN

Statki pasażerskie Jeżeli nie skończyłeś 45 lat, znasz w stopniu komunikatywnym język obcy, jesteś kreatywny, otwarty na bezpośrednie kontak... czytaj dalej »

Praca warszawa dla kelnera, kelnerki
Praca warszawa dla kelnera, kelnerki 3 000.00 PLN

Witam, szukam kelnerów do pracy podczas wielu różnorakich imprez. U nas to ty podajesz dni w jakie chcesz pracować! Nie musisz pracować na... czytaj dalej »

Barman/ka Kelner/ka
Barman/ka Kelner/ka 3 000.00 PLN

Do nowo otwierającego się lokalu zatrudnimy osoby do pracy na stanowiska barman/barmanka oraz kelner/kelnerka. Od kandydatów oczekujemy doś... czytaj dalej »

Kelner śniadaniowy do restauracji hotelowej
Kelner śniadaniowy do restauracji hotelowej 16.00 PLN

Młody, pozytywny i zgrany zespół pracowników poszukuje osoby, która dołączy do nas na stanowisko kelnera śniadaniowego. Oferujemy pracę na ... czytaj dalej »

Pomoc kelnerska/ praca na zmywaku
Pomoc kelnerska/ praca na zmywaku 19.00 PLN

Zatrudnimy od zaraz pomoc kelnerską/osobę na zmywak. Oferujemy: - Umowę zlecenie (stawka 19 zł/h) - Elastyczny grafik - Przyjazną atmosf... czytaj dalej »

Pomoc cukiernika
Pomoc cukiernika 2 500.00 PLN

Cukiernia poszukuje osoby na stanowisko Pomocy cukiernika. Oczekujemy: - dyspozycyjności (praca w godzinach nocnych) - zaangażowania - su... czytaj dalej »

Poszukiwany Cukiernik z doświadczeniem
Poszukiwany Cukiernik z doświadczeniem 3 000.00 PLN

Cukiernia poszukuje pracownika z wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem w branży cukierniczej lub piekarskiej, do przygotowywania ciast... czytaj dalej »

Pomoc barmańska
Pomoc barmańska 16.00 PLN

Klub na Kazimierzu zatrudni młode osoby do pracy jako pomoc barmańska. Z naszej strony oferujemy umowę zlecenie (16 zł/h), elastyczny grafi... czytaj dalej »

Barman / Poznań
Barman / Poznań 3 000.00 PLN

Do restauracji w centrum Poznania poszukujemy barmana z doświadczeniem i pasją do wykonywanej pracy. Zadania: - obsługa gości przy barze i... czytaj dalej »

Kelnerka / Kelner
Kelnerka / Kelner 22.00 PLN

Poszukujemy kelnerek oraz kelnerów z doświadczeniem do obsługi gości podczas przyjęć weselnych. Wymagania: - doświadczenie na podobnym sta... czytaj dalej »