Gastronomia, hotelarstwo

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Własna kawiarnia
Własna kawiarnia15 000.00 PLN

Witamy! Z tej strony firma Falkowski-edu! Jesteśmy firmą specjalizującą się w szkoleniach kawiarnianych dla osób chcących stworzyć swoją w... czytaj dalej »

Kelner śniadaniowy do restauracji hotelowej
Kelner śniadaniowy do restauracji hotelowej16.00 PLN

Młody, pozytywny i zgrany zespół pracowników poszukuje osoby, która dołączy do nas na stanowisko kelnera śniadaniowego. Oferujemy pracę na ... czytaj dalej »

Praca budżetowa przedszkole
Praca budżetowa przedszkole1 700.00 PLN

Proponuję pracę w przedszkolu (budżetówka) w charakterze kucharza/kucharki. Etatyzacja 0,75 tj. 6 godzin dziennie. Gotujemy dla około 100 dz... czytaj dalej »

Pomoc kelnerska/ praca na zmywaku
Pomoc kelnerska/ praca na zmywaku19.00 PLN

Zatrudnimy od zaraz pomoc kelnerską/osobę na zmywak. Oferujemy: - Umowę zlecenie (stawka 19 zł/h) - Elastyczny grafik - Przyjazną atmosfer... czytaj dalej »

Poszukiwany Cukiernik z doświadczeniem
Poszukiwany Cukiernik z doświadczeniem3 000.00 PLN

Cukiernia poszukuje pracownika z wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem w branży cukierniczej lub piekarskiej, do przygotowywania ciast... czytaj dalej »

Pomoc cukiernika
Pomoc cukiernika2 500.00 PLN

Cukiernia poszukuje osoby na stanowisko Pomocy cukiernika. Oczekujemy: - dyspozycyjności (praca w godzinach nocnych) - zaangażowania - sumie... czytaj dalej »

Zarabiaj na najlepszych imprezach w Bratysławie
Zarabiaj na najlepszych imprezach w Bratysławie150 000.00 PLN

Jeśli masz poczucie rytmu, lubisz imprezować, a także łatwo nawiązujesz kontakty nawet w języku angielskim - to ta praca jest właśnie dla Ci... czytaj dalej »

Praca dla hostess na najlepszych imprezach w Bratysławie
Praca dla hostess na najlepszych imprezach w Bratysławie10 000.00 PLN

Szukamy komunikatywnych, pewnych siebie dziewczyn do promocji alkoholi w klubie w centrum miasta. Jeśli język angielski nie sprawia Ci probl... czytaj dalej »

Barman / Poznań
Barman / Poznań3 000.00 PLN

Do restauracji w centrum Poznania poszukujemy barmana z doświadczeniem i pasją do wykonywanej pracy. Zadania: - obsługa gości przy barze i ... czytaj dalej »

Pomoc barmańska
Pomoc barmańska16.00 PLN

Klub na Kazimierzu zatrudni młode osoby do pracy jako pomoc barmańska. Z naszej strony oferujemy umowę zlecenie (16 zł/h), elastyczny grafik... czytaj dalej »