Gastronomia, hotelarstwo

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Promy , statki pasazerskie  -aplikowanie cv
Promy , statki pasazerskie -aplikowanie cv8 000.00 PLN

statki pasażerskie Jeżeli nie skończyłeś 45 lat, znasz w stopniu komunikatywnym język obcy, jesteś kreatywny, otwarty na bezpośrednie kontak... czytaj dalej »

Barman / Barmanka
Barman / Barmanka2 500.00 PLN

Klub muzyczny w centrum Krakowa poszukuje Barmana / Barmanki. WYMAGANIA: - dyspozycyjność - pozytywna energia - chęć do pracy - umiejętność... czytaj dalej »

Kucharz / Restauracja w Poznaniu
Kucharz / Restauracja w Poznaniu3 000.00 PLN

Restauracja specjalizująca się w kuchni polskiej poszukuje kucharza z doświadczeniem. Oczekiwania: • Doświadczenie w pracy na kuchni • Wyso... czytaj dalej »

Pomoc kucharza
Pomoc kucharza2 500.00 PLN

Restauracja specjalizująca się w kuchni polskiej poszukuje energicznej kobiety z doświadczeniem na stanowisko pomoc kucharza. Oczekiwania: •... czytaj dalej »

Barman/ka Kelner/ka
Barman/ka Kelner/ka3 000.00 PLN

Do nowo otwierającego się lokalu zatrudnimy osoby do pracy na stanowiska barman/barmanka oraz kelner/kelnerka. Od kandydatów oczekujemy doś... czytaj dalej »

Kelner/ Kelnerka
Kelner/ Kelnerka3 500.00 PLN

Znana restauracja w centrum Krakowa poszukuje uśmiechniętej osoby, która dołączy do zgranego i pozytywnego zespołu młodych ludzi Obowiązki: ... czytaj dalej »

Kelner śniadaniowy do restauracji hotelowej
Kelner śniadaniowy do restauracji hotelowej16.00 PLN

Młody, pozytywny i zgrany zespół pracowników poszukuje osoby, która dołączy do nas na stanowisko kelnera śniadaniowego. Oferujemy pracę na ... czytaj dalej »

Pomoc kelnerska/ praca na zmywaku
Pomoc kelnerska/ praca na zmywaku19.00 PLN

Zatrudnimy od zaraz pomoc kelnerską/osobę na zmywak. Oferujemy: - Umowę zlecenie (stawka 19 zł/h) - Elastyczny grafik - Przyjazną atmosfer... czytaj dalej »

Zarabiaj na najlepszych imprezach w Bratysławie
Zarabiaj na najlepszych imprezach w Bratysławie150 000.00 PLN

Jeśli masz poczucie rytmu, lubisz imprezować, a także łatwo nawiązujesz kontakty nawet w języku angielskim - to ta praca jest właśnie dla Ci... czytaj dalej »

Praca dla hostess na najlepszych imprezach w Bratysławie
Praca dla hostess na najlepszych imprezach w Bratysławie10 000.00 PLN

Szukamy komunikatywnych, pewnych siebie dziewczyn do promocji alkoholi w klubie w centrum miasta. Jeśli język angielski nie sprawia Ci probl... czytaj dalej »