Budownictwo, inżynieria

Zakres:
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Brygadzista budowlany do Niemiec z j. niemieckim.
Brygadzista budowlany do Niemiec z j. niemieckim. 15 000.00 PLN

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje brygadzisty pracującego do realizacji kontraktów – budowa obiektó... czytaj dalej »

Praca w Niemczech dla murarzy
Praca w Niemczech dla murarzy 12 000.00 PLN

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw. Możliwe za... czytaj dalej »

Murarz- Austria, warunki austriackie, od zaraz
Murarz- Austria, warunki austriackie, od zaraz 10.00 PLN

Agencja Pracy Club Silesius z siedzibą w Opolu od 2000r wspiera wykwalifikowanych polskich fachowców w znalezieniu zatrudnienia w Niemczech ... czytaj dalej »

Pracownik budowlany (Holandia)
Pracownik budowlany (Holandia) 8 000.00 PLN

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia w Holandii (certyfikat KRAZ nr 13603). Działamy na rynku od ponad 1... czytaj dalej »

Elektryk/Elektromonter/Elektroniker- Niemcy
Elektryk/Elektromonter/Elektroniker- Niemcy 1.00 PLN

Posiadasz doświadczenie jako Elektryk? Szukasz pracy jako Elektryk w Niemczech? Dołącz do nas, razem możemy osiagnąć nasze wspólne cele! ... czytaj dalej »

Hydraulik-oferta pracy w Niemczech
Hydraulik-oferta pracy w Niemczech 1.00 PLN

Posiadasz doświadczenie jako Hydraulik? Szukasz pracy jako Hydraulik w Niemczech? Dołącz do nas, razem możemy osiagnąć nasze wspólne cele!... czytaj dalej »

Pracownicy budowlani  z doświadczeniem
Pracownicy budowlani z doświadczeniem 4 500.00 PLN

Firma budowlana zatrudni odpowiedzialnych i rzetelnych pracowników budowlanych z doświadczeniem. Oferujemy: - umowę o pracę - terminowo wy... czytaj dalej »

Kierownik Robót Drogowych
Kierownik Robót Drogowych 7 000.00 PLN

Firma budowlana poszukuje osoby na stanowisko kierownika robót drogowych. Główne zadania: - nadzór nad terminowością prac i ich jakością ... czytaj dalej »

Praca dla majsterkowiczów
Praca dla majsterkowiczów 4 700.00 PLN

Jeśli umiesz posługiwać się narzędziami oraz potrafisz odnaleźć się w różnych sytuacjach to mamy coś dla ciebie. W związku z dużym zainteres... czytaj dalej »