Budownictwo, inżynieria

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Kierownik Robót Drogowych
Kierownik Robót Drogowych7 000.00 PLN

Firma budowlana poszukuje osoby na stanowisko kierownika robót drogowych. Główne zadania: - nadzór nad terminowością prac i ich jakością - ... czytaj dalej »

Monter płyt lub elewacji we Francji
Monter płyt lub elewacji we Francji11 000.00 PLN

GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych kandydatów na stanowisko: MONTER PŁYT GK – FRANCJA - m... czytaj dalej »

Dam prace Malarz Ocieplenia
Dam prace Malarz Ocieplenia2 200.00 PLN

Optime Pro GmbH * Praca dla Malarzy-Tapeciarzy-Ocieplenia Rozpoczynamy kolejny duży projekt. Kilka miesięcy na jednej budowie. Mile widzi... czytaj dalej »

Praca dla majsterkowiczów
Praca dla majsterkowiczów4 700.00 PLN

Jeśli umiesz posługiwać się narzędziami oraz potrafisz odnaleźć się w różnych sytuacjach to mamy coś dla ciebie. W związku z dużym zainteres... czytaj dalej »

Praca Malarz/Tapeciarz/Ocieplenia
Praca Malarz/Tapeciarz/Ocieplenia2 200.00 PLN

Rozpoczynamy kolejne projekty. Długotrwała praca dla MalaRZy-TAPeciarzy-Ocieplenia Mile widziana jest gotowość do robienia nadgodzin. Oferuj... czytaj dalej »

Praca w Niemczech dla murarzy
Praca w Niemczech dla murarzy12 000.00 PLN

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw. Możliwe zar... czytaj dalej »

Spawacz / Monter kadłubów i rurociągów
Spawacz / Monter kadłubów i rurociągów8 600.00 PLN

W związku z realizacją montaży w Holandii poszukujemy spawaczy, monterów kadłubów i monterów rurociągów. Wymagania: - doświadczenie w zawodz... czytaj dalej »

Murarz- Austria, warunki austriackie, od zaraz
Murarz- Austria, warunki austriackie, od zaraz10.00 PLN

Agencja Pracy Club Silesius z siedzibą w Opolu od 2000r wspiera wykwalifikowanych polskich fachowców w znalezieniu zatrudnienia w Niemczech ... czytaj dalej »

Praca dodatkowa od zaraz. Na umowę lub bez.
Praca dodatkowa od zaraz. Na umowę lub bez.10.00 PLN

Praca od zaraz w miejscu zamieszkania. Jako dodatkowa, może być na umowę lub nie. [ w/g wyboru ] Pracujesz w dowolnym czasie w swym terenie.... czytaj dalej »

Malarz budowlany praca
Malarz budowlany praca11.00 PLN

Niemiecka Agencja Pracy Sky Personal z siedziba w Niemczech poszukuje pracownikow na stanowisko: MALARZ MILE WIDZIANE ZESPOLY Opis stan... czytaj dalej »